وای فا English
چرا اردكانيان به قم رفت؟ 1396/12/23
چرا اردكانيان به قم رفت؟

وي با اشاره به نحوه و چگونگي ارتباط با مصرف كننده در بخش كشاورزي گفت: در اين بخش گروه مصرف‌كننده به طور متوسط به لحاظ نوع آموزش و شرايط سني و فرهنگي از تفاوت‌هاي چشم‌گيري برخوردارند و انتقال پيام‌ها خصوصا در بخش فناوري جديد براي آن‌ها كار جديدي نيست.

وزير نيرو بيان كرد: با توجه به تفكرات موجود در بين اديان در خصوص نحوه مصرف آب، يكي از بستر‌هاي مناسب براي اين كار استفاده از عالمان ديني براي اطلاع‌رساني به مردم است.

اردكانيان با اشاره به شرايط عمومي كشور از نظر آب و برق گفت: امسال از نظر بارش‌ها خشك‌ترين سال‌ها در 50 سال اخير را طي مي‌كنيم و اميدواريم وضع بهتر شود، اما فعلا 30 درصد كاهش بارش داريم كه اثر آن روي توليد برق هم خواهد بود و بخش قابل توجهي از منابع توليد انرژي مورد تاثير قرار خواهند گرفت.

وي اولويت وزارت نيرو را تامين آب شرب مردم دانست و گفت: در حوزه آگاهي بخشي به مردم اقداماتي را در دستور كار داريم تا كم‌مصرفي و پرهيز از اسراف در اولويت مردم باشد.

اردكانيان با اشاره به وضعيت توليد برق در كشور گفت: ادامه روند موجود در بخش برق در كشور مشكل‌ساز خواهد بود و بايد به دنبال تغيير سطح مصرف باشيم.

وي بيان كرد: در صدد هستيم با برنامه‌هاي مديريت مصرف در بخش انرژي به سمت كاهش مصرف برويم تا معادل ظرفيت نياز به نيروگاه‌هاي جديد به سمت صرفه‌جويي برويم تا از هزينه‌هاي هزاران ميلياردي جلوگيري شود.

وزير نيرو ادامه داد: در كشور ما نقش روحانيت بسيار چشمگير است و مي‌توانند اين اثر مهم در حوزه مصرف را بر مردم داشته باشند.

اردكانيان با بيان اينكه تاكنون اولويت بر مديريت تامين و عرضه بوده است اذعان كرد: ما در حال حاضر برنامه خود را بر مديريت مصرف و تقاضا قرار داده‌ايم تا در عين تامين منابع جديد اولويت بر اصلاح و مديريت مصرف باشد

اردكانيان با بيان اينكه تاكنون اولويت بر مديريت تامين و عرضه بوده است اذعان كرد: ما در حال حاضر برنامه خود را بر مديريت مصرف و تقاضا قرار داده‌ايم تا در عين تامين منابع جديد اولويت بر اصلاح و مديريت مصرف باشد.

82
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
پرچم
كليه حقوق سايت متعلق به شركت  توزيع  برق شهرستان اصفهان مي باشد
Powered by DorsaPortal