لوگو
وای فا English
معرفي خانه فرهنگ مديريت مصرف برق اصفهان

خانه فرهنگ مديريت مصرف برق اصفهان

مدت مدیدی است فعالیت‌های مرتبط با موضوع مدیریت مصرف برق به صورت موسمی و به ویژه با توجه به شرایط فصلی و به خصوص فصل اوج بار مصرف در شبکه سراسری کشور كه همانا تابستان مي‌باشد مورد توجه قرار می گیرد . از آنجا که لازمه ثبات رفتار صحیح در بین ذینفعان استمرار و پیگیری در اجرای صحیح ملزومات مدیریت مصرف می باشد همواره حلقه ای گمشده برای پیگیری مداوم این موضوع و جلب همکاری کلیه ذینفعان و مشترکان احساس شده است . شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان بر آن شد تا با تجهیز و اختصاص یکی از ساختمان های تحت تملک خود به موضوع مدیریت مصرف برق این حلقه گمشده را احیا نموده و امکان حضور مداوم و برقراری ارتباط مستمر متقاضیان و ارائه‌دهندگان خدمات مدیریت مصرف را فراهم نماید .

در یک سوی این ارتباط , مشترکین و مصرف کنندگان قرار دارند که اگر با این دید نگریسته شود که آنها همکاران صنعت برق در حفظ و نگهداری از این انرژی با ارزش می باشند، حضور فعالانه آنها در مباحث مدیریت مصرف مفهومی خاص و ارزشمند در تامین پایدار برق همگانی را نمایان تر می سازد .

در سمت دیگر صنعت برق واقع شده که تمایل دارد کلیه اطلاعات مورد نیاز مشترکین خود را به صورت شفاف و متناسب با نیاز هر مصرف کننده در اختیار وی قرار داده تا مصرف کننده ضمن تامین نیاز خود که همانا پایداری تامین برق مصرفی می‌باشد بتواند با رعایت اصولی مشخص و مدون این پایداری را با کمترین هزینه به دست آورد .

خانه فرهنگ مدیریت مصرف پایگاهی است برای ایجاد این ارتباط .

پایگاهی با هدف هم افزایی اطلاعات و توانمندی ها به منظور تامین نظر کلیه ذینفعان از جمله مشترکین , صنعت برق , شرکت های ارائه دهنده خدمات انرژی به عنوان همراهان صنعت برق , تامین کنندگان و تولید کنندگان تجهیزات پر بازده و کم مصرف و کلیه افرادی که حفظ منابع انرژی و تامین پایدار برق به عنوان اصولی اساسی برای آنها به شمار می رود .

1394/09/20
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
پرچم
كليه حقوق سايت متعلق به شركت  توزيع  برق شهرستان اصفهان مي باشد
Powered by DorsaPortal