لوگو
وای فا English
معرفي خانه فرهنگ مديريت مصرف برق اصفهان

خانه فرهنگ مديريت مصرف برق اصفهان

مدت مدیدی است فعالیت‌های مرتبط با موضوع مدیریت مصرف برق به صورت موسمی و به ویژه با توجه به شرایط فصلی و به خصوص فصل اوج بار مصرف در شبکه سراسری کشور كه همانا تابستان مي‌باشد مورد توجه قرار می گیرد . از آنجا که لازمه ثبات رفتار صحیح در بین ذینفعان استمرار و پیگیری در اجرای صحیح ملزومات مدیریت مصرف می باشد همواره حلقه ای گمشده برای پیگیری مداوم این موضوع و جلب همکاری کلیه ذینفعان و مشترکان احساس شده است . شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان بر آن شد تا با تجهیز و اختصاص یکی از ساختمان های تحت تملک خود به موضوع مدیریت مصرف برق این حلقه گمشده را احیا نموده و امکان حضور مداوم و برقراری ارتباط مستمر متقاضیان و ارائه‌دهندگان خدمات مدیریت مصرف را فراهم نماید .

در یک سوی این ارتباط , مشترکین و مصرف کنندگان قرار دارند که اگر با این دید نگریسته شود که آنها همکاران صنعت برق در حفظ و نگهداری از این انرژی با ارزش می باشند، حضور فعالانه آنها در مباحث مدیریت مصرف مفهومی خاص و ارزشمند در تامین پایدار برق همگانی را نمایان تر می سازد .

در سمت دیگر صنعت برق واقع شده که تمایل دارد کلیه اطلاعات مورد نیاز مشترکین خود را به صورت شفاف و متناسب با نیاز هر مصرف کننده در اختیار وی قرار داده تا مصرف کننده ضمن تامین نیاز خود که همانا پایداری تامین برق مصرفی می‌باشد بتواند با رعایت اصولی مشخص و مدون این پایداری را با کمترین هزینه به دست آورد .

خانه فرهنگ مدیریت مصرف پایگاهی است برای ایجاد این ارتباط .

پایگاهی با هدف هم افزایی اطلاعات و توانمندی ها به منظور تامین نظر کلیه ذینفعان از جمله مشترکین , صنعت برق , شرکت های ارائه دهنده خدمات انرژی به عنوان همراهان صنعت برق , تامین کنندگان و تولید کنندگان تجهیزات پر بازده و کم مصرف و کلیه افرادی که حفظ منابع انرژی و تامین پایدار برق به عنوان اصولی اساسی برای آنها به شمار می رود .

1394/09/20
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
پرچم
كليه حقوق سايت متعلق به شركت  توزيع  برق شهرستان اصفهان مي باشد
Powered by DorsaPortal