لوگو
وای فا English
خانه فرهنگ مديريت مصرف برق اصفهان در پي چيست؟

در دنياي كنوني به مديريت مصرف انرژي به عنوان يك اقدام فراگير قابل اجرا در بين كليه آحاد جامعه نگريسته مي شود و هر شخص به نوبه جايگاه شخصيتي و كاركردي خود در جامعه به اين مهم مي پردازد. لذا، نياز است شاخصه هاي رفتار منتهي به مديريت صحيح مصرف به عنوان جزئي از زندگي روزمره شناخته و تثبيت شود.

- دفتر مديريت مصرف شركت توزيع برق شهرستان اصفهان در نيل به هدف فوق داراي شرح وظايف و ماموريت هايي است كه برخي از آنها با استفاده از پتانسيل همكاران دفتر و بعضي از آنها با توجه به نوع فعاليت قابل انجام، از طريق واگذاري به پيمانكار، شركت هاي مشاور و ساير مجريان توانمند و پس از طي مراحل قانوني انجام مي‌شود.

- خانه فرهنگ مديريت مصرف ساختاري طراحي شده براي ايجاد پيوند صنعت برق با مخاطبين و مشتركين بوده و در پي آن است تا از طرق گوناگون موثرترين نقش هر مشترك در اجراي سناريوي مديريت مصرف و حفظ منابع انرژي را محقق سازد.

- خانه فرهنگ مديريت مصرف به مثابه محلي است كه اشخاص حقيقي و حقوقي توانمند در حوزه حفظ منابع انرژي در آن گرد هم آمده و راهكارهاي خود در نيل به اهداف فوق را محقق مي سازند.

- در خانه فرهنگ مديريت مصرف افراد علاقمند و داوطلب فعاليت در حوزه حفظ منبع انرژي پاك الكتريكي به عنوان هوادار حاضر شده و ضمن اصلاح رويكردهاي مصرفي خودشان به عنوان رابطين صنعت برق با آحاد جامعه ايفاي نقش مي‌نمايند.
 
1394/09/20
امتیازدهی
میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:5
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
پرچم
كليه حقوق سايت متعلق به شركت  توزيع  برق شهرستان اصفهان مي باشد
Powered by DorsaPortal